Free Web Space | BlueHost Review  

Foto   

Hyrje
Biblioteka
Sallat e studimit
Qendra e internetit
Sherbimi Social
Shendeti
C'eshte interneti ?
Info
Duhet ti dini
Humor
Foto
Lojra
Lidhje
Teme e lire
Kontaktoni
   

 

Nė kėtė seksion kemi pėrfshirė foto me pamje nga qyteti ynė.Normalisht shumica prej nesh i shohim pėrditė megjithatė fotografia ka diēka magjike dhe tek e fundit kot nuk ėshtė shpikur apo jo ?

Per te pare madhesine origjinale te fotove klikoni mbi to.

Nqs doni te shihni me teper foto nga shqiperia ju mjafton te klikoni ketu.

Kerkoni foto me Google.

Ambjente nga qyteti

hyrje ne qs.JPG (93739 bytes)DSC00023.JPG (81518 bytes)DSC00029.JPG (89652 bytes)P1140083.JPG (90577 bytes)pamje shetitorja 2.JPG (84268 bytes)DSC00007.JPG (92892 bytes)DSC00031.JPG (85353 bytes)P1140081.JPG (105015 bytes)DSC00035.JPG (97467 bytes)DSC00040.JPG (95863 bytes)DSC00041.JPG (95179 bytes)DSC00038.JPG (91872 bytes)DSC00117.JPG (80891 bytes)DSC00120.JPG (90817 bytes)P1140053.JPG (103252 bytes)DSC00121.JPG (93270 bytes)DSC00126.JPG (84751 bytes)P1140057.JPG (105415 bytes)DSC00128.JPG (92794 bytes)DSC00129.JPG (93830 bytes)DSC00130.JPG (89637 bytes)DSC00132.JPG (92989 bytes)DSC00133.JPG (83637 bytes)P1140050.JPG (115451 bytes)P1140051.JPG (92481 bytes)P1140070.JPG (82169 bytes)P1140077.JPG (119686 bytes)

Godinat

P1140080.JPG (104949 bytes)godina 5.JPG (93352 bytes)DSC00020.JPG (97909 bytes)DSC00016.JPG (86130 bytes)DSC00021.JPG (97859 bytes)DSC00024.JPG (95325 bytes)DSC00027.JPG (91857 bytes)DSC00028.JPG (82073 bytes)DSC00107.JPG (88700 bytes)DSC00110.JPG (84787 bytes)P1140041.JPG (86298 bytes)P1140042.JPG (98960 bytes)P1140043.JPG (107546 bytes)P1140044.JPG (98425 bytes)P1140045.JPG (103611 bytes)P1140055.JPG (102730 bytes)P1140058.JPG (85771 bytes)P1140059.JPG (78035 bytes)P1140062.JPG (88378 bytes)P1140064.JPG (106365 bytes)P1140068.JPG (98134 bytes)P1140069.JPG (88538 bytes)P1140076.JPG (95700 bytes)P1140079.JPG (105612 bytes)

Harta e qytetit

kliko ta shohesh tamam

Per te patur nje ide se si eshte planimetria e qytetit menduam te skanojme nje kopje te vockel te nje harte te gjetur pa dashje dhe e vendosem ne seksionin e fotove si vendi me i pershtatshem per ne. Shpresojme te jete       edhe per ju dhe t'ju hyje ne pune . patur nje ide

   
 

 

Hyrje ] Biblioteka ] Sallat e studimit ] Qendra e internetit ] Sherbimi Social ] Shendeti ] C'eshte interneti ? ] Info ] Duhet ti dini ] Humor ] [ Foto ] Lojra ] Lidhje ] Teme e lire ] Kontaktoni ]

Dergoni e-mail ne: optimus_dj@yahoo.com lidhur me pershtypjet apo sugjerimet tuaja per kete web site.
Copyright © 2004 Qyteti-Studenti.com Te gjitha te drejtat e rezervuara.